Jesienne laboratoria

Data: 30.11.2023 r., godz. 05.00    175
W październiku ruszyły zajęcia z pociągami Intelino. Dzięki „Laboratoriom przyszłości” dzieci mają możliwość pracy z malutkim robotem Intelino. Na zajęciach dzieci nauczyły się zasad pracy z pociągiem. Potrafią już włączać i wyłączać pociąg. Poznały nazwy zawodów osób pracujących na kolei oraz poznały rodzaje pociągów, które możemy spotkać w Polsce.
W październiku ruszyły zajęcia z pociągami Intelino. Dzięki „Laboratoriom przyszłości” dzieci mają możliwość pracy z malutkim robotem Intelino. Na zajęciach dzieci nauczyły się zasad pracy z pociągiem. Potrafią już włączać i wyłączać pociąg. Poznały nazwy zawodów osób pracujących na kolei oraz poznały rodzaje pociągów, które możemy spotkać w Polsce.