Zabawa z pociągami Intelino

Data: 04.10.2023 r., godz. 09.00    160
W pierwszych tygodniach października klasy trzecie omawiały lekturę pt. „ O psie, który jeździł koleją” Romana Pisarskiego. Dzięki książce dzieci poznały niezwykły świat psa Lampo. Ten niesamowity pies był znany ze swoich ciekawych podróży pociągiem. Dzieci dzięki książce mogły poznać również niektóre miejscowości znajdujące się we Włoszech. Dzięki pociągom Intelino #Laboratoria Przyszłości# tworzyły swoje własne tory oraz stacje, które odwiedzał główny bohater. Programowanie trasy pociągów bardzo się wszystkim podobało. Wszyscy uczniowie stwierdzili, że omawianie lektur nie musi być nudne!