Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022

Data: 01.09.2021 r., godz. 16.00    943
Dnia 1 września o godzinie 9.00 wszyscy uczniowie wraz z Rodzicami zgromadzili się na boisku szkolnym, aby rozpocząć nowy rok szkolny 2021/2022. Pani Dyrektor powitała wszystkich, przedstawiła grono pedagogiczne naszej szkoły, powiedziała, jak będzie funkcjonowała nasza placówka.
Dnia 1 września o godzinie 9.00 wszyscy uczniowie wraz z Rodzicami zgromadzili się na boisku szkolnym, aby rozpocząć nowy rok szkolny 2021/2022. Pani Dyrektor powitała wszystkich, przedstawiła grono pedagogiczne naszej szkoły, powiedziała, jak będzie funkcjonowała nasza placówka. Następnie wyczytała uczniów poszczególnych klas i poprosiła ich bliżej wychowawców. Pierwszoklasiści po zapoznaniu się z Paniami, poszli do szkoły, by tam zobaczyć swoją salę lekcyjną i miejsce w szatni. Uczniowie pozostałych klas pozostali na boisku. Uroczystość przebiegła bardzo sprawnie. Dzieciom życzymy aby ten nowy rok szkolny był wspaniałą przygodą w poznawaniu świata a Rodzicom uczymy ogromu cierpliwości i wsparcia dla swoich pociech.