"Witaj Majowa Jutrzenko..."

Data: 30.04.2021 r., godz. 15.00    955
Dnia 30.04 w naszej szkole odbyły się obchody Święta Konstytucji 3 Maja. W celu upamiętnienia święta oraz w związku z Dniem Flagi nasze przedszkolaki samodzielnie wykonały flagi narodowe. Uczniowie z klas I-III przygotowali występ słowno-muzyczny, który przybliżył nam wydarzenia z 1791 roku.
Dnia 30.04 w naszej szkole odbyły się obchody Święta Konstytucji 3 Maja. W celu upamiętnienia święta oraz w związku z Dniem Flagi nasze przedszkolaki samodzielnie wykonały flagi narodowe. Uczniowie z klas I-III przygotowali występ słowno-muzyczny, który przybliżył nam wydarzenia z 1791 roku. Uczniowie na zajęciach zgłębili swoją wiedzę na temat Święta 3 Maja, dlaczego jest ono tak ważne dla Polaków. Obejrzeli ciekawą prezentację, która zobrazowała im dzieje uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Jesteśmy dumni z naszych przedszkolaków i uczniów, że tak pięknie przygotowali się do dzisiejszego dnia. Dziękujemy za interesującą lekcję historii.