Nauka zdalna

Data: 12.04.2021 r., godz. 11.00    1029
Praca zdalna w szkole, jak również w przedszkolu stała się koniecznością z powodu pandemii, która została ogłoszona w naszym kraju. Dzieci musiały zostać w domach i pod opieką rodziców kontynuować edukację szkolną i przedszkolną. Nauczyciele również dostosowali swoją pracę, prowadząc zajęcia na odległość. Kontynuowana jest realizacja podstawy programowej. Do prowadzenia zajęć, wybrano optymalny sposób przekazywania informacji, uzgodniono z rodzicami formę ich dostarczania. Staramy się, aby rodzice i dzieci w tym trudnym okresie byli spokojni i mieli poczucie stabilności. Mamy nadzieję, że cel ten został osiągnięty. Dzieci wykonują różne zadania czego dowodem są przesyłane zdjęcia.