Terminy rekrutacji

Data: 30.03.2021 r., godz. 11.00    941
Przypominamy, iż zgodnie z harmonogramem czynności w postępowaniu rekrutacyjnym do klasy I i oddziałów przedszkolnych na rok 2021/2022 w dniu 1 kwietnia 2021 r. zostaną opublikowane listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych. Listy będą wywieszone na tablicy ogłoszeń w budynku szkoły. Rodzice dzieci zakwalifikowanych mają obowiązek złożenia pisemnego potwierdzenia woli przyjęcia dziecka w placówce, w której dziecko się zakwalifikowało ( jeżeli dziecko zakwalifikowało się w kilku placówkach to potwierdzenie woli przyjęcia należy złożyć tylko w tej placówce, do której dziecko ma uczęszczać ). Potwierdzenie woli przyjęcia należy złożyć w terminie 2-9 kwietnia 2021 r. Dokument można złożyć bezpośrednio w naszej placówce lub przesłać na nasz adres e-mail: spolszewnica@ont.pl . Druk potwierdzenia woli znajduje się w zakładce DOKUMENTY/DOKUMENTY REKRUTACYJNE.