Palmy Wielkanocne

Data: 24.03.2021 r., godz. 10.00    1012
Palma wielkanocna to tradycyjny symbol Niedzieli Palmowej. W celu kultywowania tradycji wielkanocnych w dniu 24.03.2021r. przedszkolaki z kl."0" wzięły udział w zajęciach pt. „Robimy palmy wielkanocne”. Dzieci w trakcie zajęć mogły obserwować w jaki sposób wykonuje się tradycyjną Palmę Wielkanocną, chętnie uczestniczyły w zajęciach, z zainteresowaniem patrzyły jak robią to panie oraz chętnie pomagały w pracy. To były bardzo ciekawe zajęcia. Palmy wykonane przez dzieci były bardzo ładne i kolorowe.