Zbliża się wiosna...

Data: 19.03.2021 r., godz. 10.30    882
Zbliża się wiosna, przyszedł więc czas na zabawy badawcze z ziemią, sadzenie cebuli to najlepszy pomysł. W środę 17.03.2021 r. dzieci z kl."0" oglądały ziemię, oceniały – za pomocą zmysłu wzroku – jej wygląd, za pomocą zmysłu powonienia – zapach oraz dzięki zmysłowi dotyku – jej strukturę. Potem nadszedł czas na sadzenie cebuli. Wszystkie Dzieci posadziły cebulę w kubeczkach, które ustawiły na parapecie (bałaganu było przy tym co niemiara). Teraz z niecierpliwością czekamy na szczypiorek, którego użyjemy do wiosennych kanapek.