Eliminacje szkolne do "Warszawskiej Syrenki"

Data: 12.03.2021 r., godz. 10.00    993
W dniu 10.03.2021 r. w naszej placówce odbyły się szkolne eliminacje do Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka". Do konkursu zgłosiło się 32 dzieci. Jury wyłoniło I, II, III miejsce oraz przyznało 3 wyróżnienia. Naszą szkołę w kolejnym etapie - gminnym będą reprezentowali: Maja Czaja oraz Kacper Maciejko. Wszystkie dzieci biorące udział w eliminacjach otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.