Data: 03.03.2021 r., godz. 13.30    875
9 lutego w klasie 2 I 3 odbył się Dzień Bezpiecznego Internetu organizowany przez Polskie Centrum Programu Safer Internet, które tworzą Państwowy Instytut NASK oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę.
9 lutego w klasie 2 I 3 odbył się Dzień Bezpiecznego Internetu organizowany przez Polskie Centrum Programu Safer Internet, które tworzą Państwowy Instytut NASK oraz Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Uczniowie dowiedzieli się jak bezpiecznie korzystać z sieci. W ramach akcji dzieci rozwiązywały zadania, tworzyły zasady bezpiecznego korzystania z internetu oraz obejrzały filmik promujący pożądane zachowania w sieci. Dzieci dowiedziały się również kto to jest haker oraz hejter. Poznały skuteczne sposoby ochrony przed takimi osobami.