Data: 12.02.2021 r., godz. 10.00    917
Karnawał to czas radości i zabawy. W związku z tym w naszej szkole odbyły się bale karnawałowe. W środę bawiły się dzieci z oddziałów przedszkolnych, a następnego dnia uczniowie z klas I-III. Zarówno przedszkolaki jak i uczniowie bawili się świetnie. Rodzice zadbali o piękne stroje. Na parkiecie pojawiły się księżniczki, wróżki, żołnierze, różne zwierzątka oraz postacie z bajek. Muzyka została dostosowana do gustu i potrzeb wiekowych uczestników zabawy. W przerwach między tańcami na dzieci czekały przygotowane przez rodziców pyszności. Jak przystało na tradycję tłustego czwartku nie mogło zabraknąć w tym dniu pączków. Świetny nastrój uczestników zabawy został utrwalony na pamiątkowych zdjęciach.