Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

Data: 07.03.2024 r., godz. 12.00    117
Patryk Pichor oraz Anastazja Kniaź z grupy przedszkolnej Zajączki, wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. "Maska karnawałowa". Konkurs organizowany był przez Przedszkole i Żłobek Baśniowa Dolina w Warszawie. Zadaniem przedszkolaków było wykonanie maski karnawałowej. Praca Patryka zdobyła I miejsce, a praca Anastazji uzyskała wyróżnienie. Naszym laureatom serdecznie gratulujemy.
Patryk Pichor oraz Anastazja Kniaź z grupy przedszkolnej Zajączki, wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. "Maska karnawałowa". Konkurs organizowany był przez Przedszkole i Żłobek Baśniowa Dolina w Warszawie. Zadaniem przedszkolaków było wykonanie maski karnawałowej. Praca Patryka zdobyła I miejsce, a praca Anastazji uzyskała wyróżnienie. Naszym laureatom serdecznie gratulujemy.