Szkolny etap "Warszawskiej Syrenki"

Data: 06.03.2024 r., godz. 10.00    144
W dniu 22.02.2024 r. w naszej placówce odbyły się szkolne eliminacje do 47. Konkursu Recytatorskiego "Warszawska Syrenka". Istotą konkursu jest pobudzanie aktywności artystycznej, ujawnianie młodych talentów recytatorskich, ale również wyrobienie nawyku czytania, rozwój czytelnictwa i popularyzacja literatury. Do konkursu zgłosiło się 36 dzieci. Jury wyłoniło I, II, III miejsce oraz przyznało 10 wyróżnień. Naszą szkołę w etapie gminnym będą reprezentowali: Alicja Jabłońska, Alina Wróblewska oraz Łukasz Chwedczuk. Wszystkie dzieci biorące udział w eliminacjach otrzymały pamiątkowe dyplomy. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.