Świetlica w budynku szkoły

Data: 05.02.2024 r., godz. 09.00    65
W poniedziałek 29 stycznia 2024, po gościnnym pobycie w Domu Wiejskim, świetlica szkolna została przeniesiona do szkoły. Nowa świetlica została umieszczona na parterze, w nowym skrzydle budynku. Na powitanie dzieci, salę przyozdobiliśmy balonami ... Nie zabrakło też innych niespodzianek dla dzieci. Do nowej świetlicy, w prezencie od Rady Rodziców, Rodziców dzieci i anonimowych Darczyńców, otrzymaliśmy m.in. artykuły biurowe, kolorowanki, książki, puzzle, klocki, gry planszowe, kuchenkę, a także domek dla lalek, o którym marzyły dziewczynki. Dla chłopców dostaliśmy samochody, garaż na samochodowy, klocki Lego.
W poniedziałek 29 stycznia 2024, po gościnnym pobycie w Domu Wiejskim, świetlica szkolna została przeniesiona do szkoły. Nowa świetlica została umieszczona na parterze, w nowym skrzydle budynku. Na powitanie dzieci, salę przyozdobiliśmy balonami ... Nie zabrakło też innych niespodzianek dla dzieci. Do nowej świetlicy, w prezencie od Rady Rodziców, Rodziców dzieci i anonimowych Darczyńców, otrzymaliśmy m.in. artykuły biurowe, kolorowanki, książki, puzzle, klocki, gry planszowe, kuchenkę, a także domek dla lalek, o którym marzyły dziewczynki. Dla chłopców dostaliśmy samochody, garaż na samochodowy, klocki Lego. Dzięki tym rzeczom dużo łatwiej będzie nam rozwijać kreatywność dzieci, tworząc z nimi przeróżne prace plastyczne, czy relaksować się po lekcjach, w czasie pobytu na świetlicy. W imieniu wychowawców i dzieci serdecznie dziękujemy za wszelkie przejawy wsparcia i dobroci. Dobrze wyposażona świetlica szkolna to powód do satysfakcji, zadowolenia i radości. To również dowód na to, że marzenia się spełniają.