Świetlicowy Dzień Dinozaura

Data: 28.02.2024 r., godz. 09.00    159
26 lutego w naszej świetlicy obchodziliśmy dzień dinozaura. Uczniowie zdobywali wiedzę na temat fascynujących prehistorycznych stworzeń, poznali ciekawostki z ich życia. Po części teoretycznej, dzieci, poprzez zabawę, odkrywały ślady dinozaurów i zostały małymi paleontologami. Ponadto wykonaliśmy prace plastyczno-techniczne "Mój dinozaur". Dzień w świetlicy uatrakcyjniła nam fotobudka, która cieszyła się żywym zainteresowaniem uczniów.