Dzień Kota

Data: 23.02.2024 r., godz. 11.00    609
W poniedziałek 19 lutego obchodziliśmy Światowy Dzień Kota. Nasze przedszkolaki zamieniły się tego dnia w futrzaste zwierzaki, wkładając czarne ubranka i maski. Niektórym wyrosły nawet wąsy. Dzieci omówiły części ciała kota, była też kocia gimnastyka. Nie mogło zabraknąć także kocich prac plastycznych oraz łamigłówek. Przedszkolaki miały okazję dowiedzieć się jak dbać o koty, poznały kilka ciekawostek na ich temat oraz rasy kotów.
W poniedziałek 19 lutego obchodziliśmy Światowy Dzień Kota. Nasze przedszkolaki zamieniły się tego dnia w futrzaste zwierzaki, wkładając czarne ubranka i maski. Niektórym wyrosły nawet wąs Dzieci omówiły części ciała kota, była też kocia gimnastyka. Nie mogło zabraknąć także kocich prac plastycznych oraz łamigłówek. Przedszkolaki miały okazję dowiedzieć się jak dbać o koty, poznały kilka ciekawostek na ich temat oraz rasy kotów. W sali grypy Liski pojawił się nawet Filemon. Pani Katarzynie - mamie Anastazji serdecznie dziękujemy za wizytę z kotem i poświęcony czas.