Przedszkolne Walentynki

Data: 17.02.2024 r., godz. 09.00    539
W środę 14 lutego obchodziliśmy w naszym przedszkolu Walentynki. W tym dniu dzieci ubrały się na czerwono, a dzień przepełniony był atrakcjami oraz pogadankami na temat znaczenia miłości i przyjaźni w naszym życiu. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in: szukały drugiej połówki serca, przeliczały i dopasowywały listy do skrzyneczek. Wyklejały, rysowały, kolorowały serduszka.
W środę 14 lutego obchodziliśmy w naszym przedszkolu Walentynki. W tym dniu dzieci ubrały się na czerwono, a dzień przepełniony był atrakcjami oraz pogadankami na temat znaczenia miłości i przyjaźni w naszym życiu. Dzieci wzięły udział w różnych zabawach związanych z walentynkami m.in: szukały drugiej połówki serca, przeliczały i dopasowywały listy do skrzyneczek. Wyklejały, rysowały, kolorowały serduszka. Nie zabrakło również tańców i zabaw przy muzyce. Na zakończenie wykonaliśmy wspólne zdjęcia oraz dzieci zostały obdarowane lizakiem w kształcie serduszka oraz czerwonym balonikiem. To był dzień pełen wrażeń.