Zajęcia profilaktyczne

Data: 22.02.2024 r., godz. 22.00    646
W miniony poniedziałek w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów z Panią Anną Buczek. Pani Ania Buczek jest koordynatorem ds. profilaktyki z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć grupowych, pedagogiem specjalnym, socjoterapeutą.
W miniony poniedziałek w naszej szkole odbyło się spotkanie uczniów z Panią Anną Buczek. Pani Ania Buczek jest koordynatorem ds. profilaktyki z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć grupowych, pedagogiem specjalnym, socjoterapeutą. Współtworzy spektakle profilaktyczne dla dzieci i młodzieży. Jest certyfikowanym trenerem TUS. Jest mieszkanką Olszewnicy Starej. Uczniowie klasy 3 mieli okazję zobaczyć, dzięki współpracy z p. Anią, jeden ze spektakli dot. relacji i przemocy rówieśniczej. Tym razem Pani Ania rozmawiała z dziećmi na temat bezpieczeństwa dziecka w kontakcie z osobą nieznajomą, opierając zajęcia na scenkach sytuacyjnych.