Konkurs "HackJunior"

Data: 11.01.2021 r., godz. 10.00    747
Uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej im. Bronisława Sokoła w Olszewnicy Starej wzięli udział w konkursie "HackJunior" organizowanym przez Departament Govtech Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Zadanie konkursowe polegało na stworzeniu narzędzia edukacyjnego z elementami robotyki, programowania i wykorzystania nowych technologii. nasi trzecioklasiści wspólnie z wychowawczynią p. Gabrielą Maciejko przygotowali MATĘ EDUKACYJNĄ, która służy do nauki programowania robota PHOTONA. Otrzymali za to dyplomy od Ministra Edukacji i Nauki.