Data: 15.02.2024 r., godz. 14.00    561
W minionym tygodniu, uczniowie klasy 2b brali udział w obchodach Dnia Bezpiecznego Internetu. Głównym celem tej akcji jest propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci do zasobów internetowych oraz promocja pozytywnego wykorzystywania INTERNETU.
W minionym tygodniu, uczniowie klasy 2b brali udział w obchodach Dnia Bezpiecznego Internetu. Głównym celem tej akcji jest propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci do zasobów internetowych oraz promocja pozytywnego wykorzystywania INTERNETU. Tego dnia odbyło się wiele działań dotyczących bezpieczeństwa w sieci, rozmowy, pogadanki na temat bezpiecznego korzystania z INTERNETU. Do tematu wprowadzały nas krótkie filmiki edukacyjne z serii pt. "Sieciaki". 14 lutego, braliśmy udział w webinarze poprowadzonym przez Urząd Komunikacji Elektronicznej pt. "Bezpieczne relacje w sieci". Było to wspaniałe podsumowanie omawianego tematu.