Dzień pizzy

Data: 14.02.2024 r., godz. 22.00    560
W dniu 9 lutego obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Pizzy. Podczas zajęć świetlicowych dzieci wykonały przepiękne prace plastyczne i kolorowanki związane z tym świętem. Na szczególną uwagę zasługują pizze wylepione plasteliną na papierowych talerzykach. Wyglądały jak prawdziwe, a wena twórcza dzieci jest nieograniczona. Podczas wykonywanych prac plastycznych dzieci poszerzyły wiedzę na temat pizzy, np. skąd pochodzi, jak powstaje, ile jest rodzajów oraz jakie produkty są potrzebne do jej wykonania.
W dniu 9 lutego obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Pizzy. Podczas zajęć świetlicowych dzieci wykonały przepiękne prace plastyczne i kolorowanki związane z tym świętem. Na szczególną uwagę zasługują pizze wylepione plasteliną na papierowych talerzykach. Wyglądały jak prawdziwe, a wena twórcza dzieci jest nieograniczona. Podczas wykonywanych prac plastycznych dzieci poszerzyły wiedzę na temat pizzy, np. skąd pochodzi, jak powstaje, ile jest rodzajów oraz jakie produkty są potrzebne do jej wykonania. Uczniowie chętnie brali udział w dyskusji. Każdy wypowiedział się na temat swojej ulubionej pizzy.