WOŚP 2024

Data: 31.01.2024 r., godz. 14.00    286
W minioną niedzielę, 28 stycznia społeczność szkolna brała udział w 32. finale WOŚP. Wszystkim zaangażowanym Rodzicom serdecznie dziękujemy za przekazane na ten cel gadżety i wielką pomoc w obsłudze naszych stoisk. Dzięki Państwa wsparciu nasza tegoroczna WOŚPowa puszka zapełniła się po brzegi. Zebrana kwota ( 6 156,06 zł i 3,3 euro ) przerosła nasze oczekiwania, jest to nasz rekord.
W minioną niedzielę, 28 stycznia społeczność szkolna brała udział w 32. finale WOŚP. Wszystkim zaangażowanym Rodzicom, Nauczycielom i Pracownikom szkoły serdecznie dziękujemy za przekazane na ten cel gadżety i wielką pomoc w obsłudze naszych stoisk. Szczególne podziękowania dla mam, które spędziły długie godziny przy maszynie do waty cukrowej. Dzięki Państwa wsparciu nasza tegoroczna WOŚPowa puszka zapełniła się po brzegi. Zebrana kwota ( 6 156,06 zł i 3,3 euro ) przerosła nasze oczekiwania, jest to nasz rekord. Pewną jej część stanowi zbiórka Przedszkola i Żłobka Świat Malucha z Wieliszewa, które nie posiadało własnej puszki.