Kuchnia i stołówka

Data: 12.01.2024 r., godz. 12.00    344
W Szkole Podstawowej im. Bronisława Sokoła w Olszewnicy Starej od 2.01.2024 r. działa kuchnia oraz stołówka szkolna. Było to długo wyczekiwane przez społeczność szkolną wydarzenie. Zarówno przedszkolaki jak i uczniowie jedzą przygotowywane na miejscu posiłki. Dla dzieci z klas 1-3 wielką zmianą i radością jest korzystanie z dużej i przestronnej stołówki szkolnej. Od momentu uruchomienia naszej kuchni z obiadów korzysta coraz więcej uczniów. Aktualnie żywimy 110 uczniów klas 1-3 i oczywiście dzieci z oddziałów przedszkolnych.