Data: 11.01.2024 r., godz. 15.00    295
Bal karnawałowy jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci. Taki bal odbył się w naszej szkole w dniu 9 stycznia. Dodatkową atrakcją tegorocznego balu było miejsce, w którym się odbył, a mianowicie piętro nowego budynku szkoły. Dzieci przebrane za postaci z ulubionych bajek, wesoło bawiły się przy dźwiękach dobrze znanych i bardzo lubianych piosenek. Było dużo radości, uśmiechu i wspaniałej zabawy. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w bardzo miłej atmosferze.