Warsztaty z alpakami

Data: 22.12.2023 r., godz. 09.00    315
W ostatnim przedświątecznym tygodniu nasze dzieci i przedszkolaki spotkała kolejna niespodzianka. Przez dwa dni odbywały się w naszej placówce warsztaty z alpakami. Zajęcia rozpoczynały się od spotkania ze zwierzakami. Dzieci mogły je obejrzeć z bliska i pogłaskać, ale dowiedziały się również czym się żywią alpaki, jak długo żyją i w jakim celu się je hoduje. Drugim etapem warsztatów było spotkanie z Mikołajem oraz zajęcia rękodzieła, na których dzieci wykonały kartki świąteczne i drewniane bombki z imitacją alpaki. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie tak ciekawych zajęć.