Data: 20.12.2023 r., godz. 22.00    261
Dnia 19 grudnia w naszej szkole było uroczyście i magicznie. Uczniowie klas drugich zaprezentowali historię narodzin Pana Jezusa. Jako pierwsi, efekt wielotygodniowych przygotowań, w godzinach porannych mieli możliwość obejrzeć młodsi koledzy i koleżanki z grup przedszkolnych oraz dzieci z klas I-III. Wieczorem na Jasełkach pojawili się najważniejsi goście - rodzice, dziadkowie, ciocie, wujkowie. Byli z nami również Pani Danuta Wrzesińska Radna Gminy Wieliszew, Pani Anna Afek sołtys oraz kpt. Kamil Kruszyński przedstawiciel 32 dywizjonu rakietowego Obrony Powietrznej w Olszewnicy Starej.
Dnia 19 grudnia w naszej szkole było uroczyście i magicznie. Uczniowie klas drugich zaprezentowali historię narodzin Pana Jezusa. Jako pierwsi, efekt wielotygodniowych przygotowań, w godzinach porannych mieli możliwość obejrzeć młodsi koledzy i koleżanki z grup przedszkolnych oraz dzieci z klas I-III. Wieczorem na Jasełkach pojawili się najważniejsi goście - rodzice, dziadkowie, ciocie, wujkowie. Byli z nami również Pani Danuta Wrzesińska Radna Gminy Wieliszew, Pani Anna Afek sołtys oraz kpt. Kamil Kruszyński przedstawiciel 32 dywizjonu rakietowego Obrony Powietrznej w Olszewnicy Starej. Dzieci zaprezentowały się wspaniale. Pochwałom nie było końca. Gratulujemy wszystkim małym aktorom!