Doceniona przez Kuratorium

Data: 10.11.2023 r., godz. 20.00    75
Praca, którą Tosia Barańczyk z grupy Liski wykonała na gminny Konkurs Plastyczny pt. "11 LISTOPADA ŚWIĘTO W BIELI I CZERWIENI", została doceniona przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty - Panią Aurelię Michałowską. Pani Kurator przekazała Tosi gratulacje i nagrodę, a piękny, wykonany z dziecięcą wrażliwością obraz zawisł w Mazowieckim Kuratorium Oświaty. To dla naszej szkoły ogromny zaszczyt i wyróżnienie. Dziękujemy Pani Wizytator Monice Tomaszewskiej za zainteresowanie konkursem organizowanym przez naszą szkołę.