Zdobienie pierniczków

Data: 20.12.2023 r., godz. 15.00    220
We wtorek 19.12.2023 r. w przedszkolu zajęcia były kolorowe i pachnące pierniczkami. Na stołach pojawił się kolorowy lukier, czekolada, rysiki dekoracyjne oraz pisaki cukrowe, które pomogły nam w samodzielnym dekorowaniu pierników. Każdy wyglądał inaczej, był wyjątkowy i niepowtarzalny. Kiedy skończyliśmy dekorowanie, przyszedł w końcu czas na pyszną ucztę i mogliśmy zjeść przygotowane pierniczki.
We wtorek 19.12.2023 r. w przedszkolu zajęcia były kolorowe i pachnące pierniczkami. Na stołach pojawił się kolorowy lukier, czekolada, rysiki dekoracyjne oraz pisaki cukrowe, które pomogły nam w samodzielnym dekorowaniu pierników. Każdy wyglądał inaczej, był wyjątkowy i niepowtarzalny. Kiedy skończyliśmy dekorowanie, przyszedł w końcu czas na pyszną ucztę i mogliśmy zjeść przygotowane pierniczki.