Wigilia wiejska

Data: 16.12.2023 r., godz. 22.00    165
W dniu 9 grudnia mieszkańcy Olszewnicy Starej zebrali się na wspólnej wigilii wiejskiej. Na spotkaniu nie zabrakło również przedstawicieli najmłodszej grupy wiekowej tej społeczności, czyli naszych uczniów. Dzieci dla wszystkich zebranych gości zaśpiewały kolędy i pastorałki. Występ uczniów umilił wszystkim wspólnie spędzony czas i nadał świątecznego nastroju.
W dniu 9 grudnia mieszkańcy Olszewnicy Starej zebrali się na wspólnej wigilii wiejskiej. Na spotkaniu nie zabrakło również przedstawicieli najmłodszej grupy wiekowej tej społeczności, czyli naszych uczniów. Dzieci dla wszystkich zebranych gości zaśpiewały kolędy i pastorałki. Występ uczniów umilił wszystkim wspólnie spędzony czas i nadał świątecznego nastroju.