"Ekologiczna choinka"

Data: 22.12.2020 r., godz. 10.00    789
Dnia 22 grudnia rozstrzygnięto konkurs pt. „Ekologiczna choinka”. Celem konkursu była promocja idei ponownego wykorzystania surowców oraz zachowań proekologicznych a także rozwijanie uzdolnień plastycznych dzieci i kreatywnego myślenia w aspekcie recyklingu. Konkurs polegał na wykonaniu dowolną techniką choinki z wykorzystaniem różnego rodzaju odpadów m.in. butelek plastikowych, kartonów, puszek, zużytych opakowań itp.
Po długich obradach jury wyłoniło zwycięzców:
1 miejsce – Sandra Godlewska z kl.3
2 miejsce – Florentyna Krzysiak z kl.2
3 miejsce – Oliwia Górecka z kl.1
Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za zdjęcia pięknych prac. Dyplomy prześlemy pocztą elektroniczną, a upominki uczniowie otrzymają po powrocie do szkoły.