Świąteczne występy przedszkolaków

Data: 18.12.2023 r., godz. 09.00    223
Piątkowe popołudnie 15 grudnia upłynęło w naszych oddziałach przedszkolnych w świątecznej atmosferze. Dzieci zaprezentowały występy składające się z wierszyków, kolęd i pastorałek oraz cudnych układów tanecznych. Piękna dekoracja, a także stroje dzieci podkreślały bożonarodzeniowy nastrój. Zebrana publiczność każdej grupy, wychodziła z występów pod wrażeniem. Serdecznie dziękujemy naszym małym aktorom.
Piątkowe popołudnie 15 grudnia upłynęło w naszych oddziałach przedszkolnych w świątecznej atmosferze. Dzieci zaprezentowały występy składające się z wierszyków, kolęd i pastorałek oraz cudnych układów tanecznych. Piękna dekoracja, a także stroje dzieci podkreślały bożonarodzeniowy nastrój. Zebrana publiczność każdej grupy, wychodziła z występów pod wrażeniem. Serdecznie dziękujemy naszym małym aktorom.