W powozie ze Świętym Mikołajem

Data: 17.12.2023 r., godz. 11.00    153
Okres świąteczny to dla wszystkich dzieci czas mnóstwa atrakcji i niespodzianek. Taką super niespodzianką dla naszych uczniów i przedszkolaków była przejażdżka dorożką ze Świętym Mikołajem. Wszystkie dzieci mogły przejechać ulicami Olszewnicy Starej w towarzystwie Świętego Mikołaja i jego pomocnicy Mikołajki, piękną, stylizowaną dorożką zaprzężoną w karego konia.
Okres świąteczny to dla wszystkich dzieci czas mnóstwa atrakcji i niespodzianek. Taką super niespodzianką dla naszych uczniów i przedszkolaków była przejażdżka dorożką ze Świętym Mikołajem. Wszystkie dzieci mogły przejechać ulicami Olszewnicy Starej w towarzystwie Świętego Mikołaja i jego pomocnicy Mikołajki, piękną, stylizowaną dorożką zaprzężoną w karego konia. Zarówno przedszkolaki jak i starsze dzieci z klas I-III były zachwycone. Serdecznie dziękujemy Stajni Sikory za moc niezapomnianych wrażeń.