Kolędowanie w jednostce wojskowej

Data: 17.12.2023 r., godz. 09.00    158
W dniu 14 grudnia grupa uczniów z naszej szkoły miała okazję uczestniczyć w spotkaniu wigilijnym organizowanym przez 32. dywizjon rakietowy Obrony Powietrznej w Olszewnicy Starej. Dzieci dla pracowników jednostki oraz wszystkich zaproszonych gości pięknie zaśpiewały kilka kolęd i pastorałek. W podziękowaniu za umilenie spotkania wigilijnego i wprowadzenie świątecznej atmosfery swoim śpiewem, uczniowie otrzymali drobne prezenty.