Magicznej Mocy Bajek ciąg dalszy

Data: 12.12.2023 r., godz. 09.00    137
W ramach realizacji projektu czytelniczego ,,Magiczna Moc Bajek", grupę przedszkolną "Motylki" i "Liski" odwiedziła mama Stefana z grupy "Motylki" i Basi z grupy "Liski" - Pani Katarzyna Wołosiewicz oraz - mama Anastazji z grupy ,,Zajączki" - Pani Marzena Kniaź. Zasłuchanym dzieciom Pani Katarzyna przeczytała książkę pt. ,,Niedźwiedź i przestrzeń". Słuchając tej opowieści dzieci zdobyły wiedzę o niedźwiedziach brunatnych, a także dowiedziały się jak trzeba o nie dbać oraz jak należy ostrożnie zachowywać się w stosunku do dzikich zwierząt. Natomiast Pani Marzena przeczytała książki pt. ,,A każdy widział kota" oraz ,,Czarny kot, biała kotka".
W ramach realizacji projektu czytelniczego ,,Magiczna Moc Bajek", grupę przedszkolną "Motylki" i "Liski" odwiedziła mama Stefana z grupy "Motylki" i Basi z grupy "Liski" - Pani Katarzyna Wołosiewicz oraz - mama Anastazji z grupy ,,Zajączki" - Pani Marzena Kniaź. Zasłuchanym dzieciom Pani Katarzyna przeczytała książkę pt. ,,Niedźwiedź i przestrzeń". Słuchając tej opowieści dzieci zdobyły wiedzę o niedźwiedziach brunatnych, a także dowiedziały się jak trzeba o nie dbać oraz jak należy ostrożnie zachowywać się w stosunku do dzikich zwierząt. Natomiast Pani Marzena przeczytała książki pt. ,,A każdy widział kota" oraz ,,Czarny kot, biała kotka". Dzieci z Panią Marzeną rozmawiały o kocich zwyczajach, skosztowały pyszne czekoladki ,,Kocie języczki". Na zakończenie zostały zrobione pamiątkowe zdjęcia. Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Katarzynie oraz Pani Marzenie za włączenie się w nasz projekt czytelniczy i poświęcony nam czas.