Dzieciaki sadzeniaki

Data: 11.12.2023 r., godz. 09.00    154
6 grudnia Zajączki wybrały się na wycieczkę do Leroy Merlin na warsztaty świąteczne. Zajęcia składały się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Po prezentacji o ekologii i roślinach, dzieciaki przystąpiły do pracy, każde dziecko otrzymało łopatkę, doniczkę, oraz roślinkę - cyprysik. Fakt samodzielnego sadzenia roślin to ogromna frajda dla wszystkich dzieci.
6 grudnia Zajączki wybrały się na wycieczkę do Leroy Merlin na warsztaty świąteczne. Zajęcia składały się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej. Po prezentacji o ekologii i roślinach, dzieciaki przystąpiły do pracy, każde dziecko otrzymało łopatkę, doniczkę, oraz roślinkę - cyprysik. Fakt samodzielnego sadzenia roślin to ogromna frajda dla wszystkich dzieci. Po starannym wykonaniu zadania przesadzania rośliny każdy z uczestników otrzymał dyplom Leroy Merlin i zabrał doniczkę z roślinką do domu. Dziękujemy organizatorom za możliwość udziału w warsztatach.