Data: 06.12.2023 r., godz. 15.00    236
6 grudnia to wyjątkowy dzień, na który czekają mali i duzi. Mikołajkową atmosferę czuć było od przekroczenia progu naszej szkoły. Na korytarzu unosił się dźwięk świątecznych piosenek a w salach przedszkolaki wzięły udział we wspaniałych zabawach. Cały dzień obfitował w wiele atrakcji m.in. dzieci dekorowały świąteczne drzewko poznając nazwy ozdób choinkowych w języku angielskim, grały w gry, rozwiązywały zagadki. Nie zabrakło również śpiewów oraz zabaw ruchowych. Jednak najważniejszym wydarzeniem tego dnia były odwiedziny pomocnika Mikołaja - Elfa, który przyniósł wspaniałe prezenty dla wszystkich przedszkolaków. Był to dzień pełen radości i szczęścia.