Przygotowania do świąt

Data: 05.12.2023 r., godz. 09.00    196
Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy czas - pełen radości i wzruszeń, poprzedzony intensywnymi przygotowaniami. Również w naszym przedszkolu z początkiem grudnia rozpoczęliśmy przygotowanie do tego niezwykłego wydarzenia. Dzieci z grup przedszkolnych własnoręcznie przygotowały kolorowe ozdoby i łańcuchy na choinkę.
Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy czas - pełen radości i wzruszeń, poprzedzony intensywnymi przygotowaniami. Również w naszym przedszkolu z początkiem grudnia rozpoczęliśmy przygotowanie do tego niezwykłego wydarzenia. Dzieci z grup przedszkolnych własnoręcznie przygotowały kolorowe ozdoby i łańcuchy na choinkę. Następnego dnia poznały tradycję ubierania świątecznego drzewka, oglądały bombki przyniesione z domu. Dzieci z zapałem przystąpiły do ubierania choinki. Atmosfera w przedszkolu od razu zrobiła się świąteczna i bajkowa. Nic innego nie pozostaje jak oczekiwanie na wizytę Świętego Mikołaja.