Data: 04.12.2023 r., godz. 11.20    212
Dnia 29 listopada dzieci z grupy ,,Motylki" obchodziły Andrzejki. Andrzejki są wspaniałą zabawą, dostarczającą wielu przeżyć i emocji. To czas czarów, wróżenia co jeszcze przed nami. Nasze przedszkolaki również zajrzały w przyszłość. Dzieci dowiedziały się co je czeka w niedalekiej przyszłości (np. ktoś musi jeść mniej słodyczy, ktoś musi uważać na zdrowie, ktoś dostanie dużo prezentów od Mikołaja) i tej bardziej odległej (np. dotyczącej zawodu, który wybiorą jak dorosną). Czy wróżby się spełnią - przyszłość pokaże.
Dnia 29 listopada dzieci z grupy ,,Motylki" obchodziły Andrzejki. Andrzejki są wspaniałą zabawą, dostarczającą wielu przeżyć i emocji. To czas czarów, wróżenia co jeszcze przed nami. Nasze przedszkolaki również zajrzały w przyszłość. Dzieci dowiedziały się co je czeka w niedalekiej przyszłości (np. ktoś musi jeść mniej słodyczy, ktoś musi uważać na zdrowie, ktoś dostanie dużo prezentów od Mikołaja) i tej bardziej odległej (np. dotyczącej zawodu, który wybiorą jak dorosną). Czy wróżby się spełnią - przyszłość pokaże. Pewne jest to, że przyniosły wiele radości dzieciom i były okazją do wspólnej zabawy. Na zakończenie dzieci zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcia w stroju czarodzieja. Wisienką na torcie były ciasteczka z wróżbą oraz dyplomy.