Czekoladowe warsztaty

Data: 21.11.2023 r., godz. 20.00    159
20 listopada w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty czekoladowe. Zajęcia rozpoczęły się od pogadanki na temat czekolady, następnie każde dziecko wykonało własnoręcznie czekoladę w kształcie tabliczki, udekorowało ją, zapakowało w pudełko. Dodatkową atrakcją była możliwość skosztowania płynnej czekolady. Każdy uczestnik na koniec warsztatów otrzymał dyplom czekoladowego cukiernika.
20 listopada w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty czekoladowe. Zajęcia rozpoczęły się od pogadanki na temat czekolady, następnie każde dziecko wykonało własnoręcznie czekoladę w kształcie tabliczki, udekorowało ją, zapakowało w pudełko. Dodatkową atrakcją była możliwość skosztowania płynnej czekolady. Każdy uczestnik na koniec warsztatów otrzymał dyplom czekoladowego cukiernika.