Pasowanie na Przedszkolaka

Data: 08.12.2020 r., godz. 15.00    763
,,Idzie sobie przedszkolaczek, śpiewa, tańczy, no i skacze. Dziś też powód ma do śmiania, bo to dzień jest Pasowania.” W dniu 4 grudnia 2020 r. jak co roku odbyło się w naszym przedszkolu uroczyste PASOWANIE NA PRZEDAKOLAKA. To pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dzieci przyszły do przedszkola odświętnie ubrane, uśmiechnięte i zadowolone. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania przez Panią Dyrektor. Na pamiątkę tego wydarzenia Żabki otrzymały kolorowe dyplomy oraz książeczki. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem. Był to dzień, pełen emocji i miłych wrażeń.