Najlepsi w konkursie powiatowym

Data: 13.11.2023 r., godz. 09.00    198
W dniu 10 listopada 2023 r. reprezentacja naszej szkoły: Lena Stankowska klasa 1A, Julian Góra klasa 2A oraz Barbara Czajkowska z klasy 3A, wzięła udział w powiatowym konkursie wiedzy o Polsce pt. „Jestem Polakiem” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Janusza Kusocińskiego w Legionowie.
W dniu 10 listopada 2023 r. reprezentacja naszej szkoły: Lena Stankowska klasa 1A, Julian Góra klasa 2A oraz Barbara Czajkowska z klasy 3A, wzięła udział w powiatowym konkursie wiedzy o Polsce pt. „Jestem Polakiem” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Janusza Kusocińskiego w Legionowie. Drużynowe zmagania rozpoczęły się o godzinie 9:00 i potrwały do godziny 11:00. Zadania przygotowane dla dzieci miały charakter pracy zespołowej.  Między innymi uczniowie mieli za zadanie: odpowiadać na pytania wyświetlone na tablicy multimedialnej, dopasować informacje i zdjęcia na temat znanych sportowców, wyciąć i ułożyć puzzle związane z „Legendą o Smoku Wawelskim” a także dopasować i przykleić władców Polski na banknotach. Były również pytania związane z ważnymi historycznymi datami. Nasza drużyna stanęła na wysokości zadania i wróciła z I miejscem! Każde dziecko otrzymało nagrody rzeczowe, a szkoła kartę prezentową do Empiku. Bardzo się cieszymy i gratulujemy naszym zwycięzcom.