Data: 09.11.2023 r., godz. 11.00    199
W dniu 9 listopada odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji obchodów Święta Niepodległości. Występ został przygotowany przez uczniów klasy IIIA i IIIB. Dzieci ubrane na galowo, każdy z biało-czerwonym kotylionem wprowadziły wszystkich w kameralny, patriotyczny nastrój. Opowieści narratorów, pięknie wyrecytowane wiersze oraz wzruszające pieśni patriotyczne przybliżyły uczniom i przedszkolakom drogę Polaków do niepodległości. Serdecznie dziękujemy trzecioklasistom i ich wychowawczyniom za taką lekcję historii.
W dniu 9 listopada odbył się w naszej szkole uroczysty apel z okazji obchodów Święta Niepodległości. Występ został przygotowany przez uczniów klasy IIIA i IIIB. Dzieci ubrane na galowo, każdy z biało-czerwonym kotylionem wprowadziły wszystkich w kameralny,  patriotyczny nastrój. Opowieści narratorów, pięknie wyrecytowane wiersze oraz wzruszające pieśni patriotyczne przybliżyły uczniom i przedszkolakom drogę Polaków do niepodległości. Serdecznie dziękujemy trzecioklasistom i ich wychowawczyniom za taką lekcję historii.