Spotkanie z Mikołajem

Data: 07.12.2020 r., godz. 13.00    750
W dniu 4 grudnia w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie ze Świętym Mikołajem. Wszystkie dzieci z niecierpliwością czekały na gościa. Mikołaj odwiedził dzieci z oddziałów przedszkolnych. Już od samego rana przedszkolaki nasłuchiwały, czy nie słychać dźwięku dzwonka Św. Mikołaja. Pomimo braku białego puchu we wczesnych godzinach rannych w asyście swoich pomocników przybył do dzieci Święty Mikołaj. Gdy tylko wszedł do sali, na buziach przedszkolaków pojawiły się uśmiechy i radość. Wcześniej maluchy nauczyły się wielu piosenek i wierszy, które przygotowały specjalnie dla Niego. Dzieci powitały gości piosenką, a Mikołaj obdarował je prezentami. Po wykonaniu wspólnego zdjęcia dzieci podziękowały za podarunki. Spotkanie z Mikołajem minęło w bardzo miłej atmosferze. Szkoda, że ten wyjątkowy gość odwiedza wszystkich tylko raz w roku...