Dzień Owoców i Warzyw

Data: 26.10.2023 r., godz. 07.00    208
20 października 2023 roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Owoców i Warzyw. Tego dnia w salach zapachniało owocami i warzywami przyniesionymi przez dzieci, każda z grup zajęła się przygotowaniem owocowo- warzywnych pyszności. Dzień ten upłynął nie tylko na samych przygotowaniach i degustacji witaminowych dobroci, były również zabawy muzyczno-ruchowe związane z wydarzeniem. Dzień pełen wrażeń podsumowały prace plastyczno- techniczne przedszkolaków. Zaangażowanie dzieci pokazało, że warzywa i owoce staną się nieodzownym elementem ich codziennej diety.