Miasteczko Ruchu Drogowego

Data: 22.10.2023 r., godz. 14.00    202
17 października uczniowie klas II wybrali się na wycieczkę do Miasteczka Ruchu Drogowego. Celem wycieczki było wyrobienie wśród uczniów nawyków bezpiecznego poruszania się po drogach zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zajęcia rozpoczął przedstawiciel Straży Miejskiej, przybliżając uczniom wiedzę teoretyczną z przepisów ruchu drogowego. Największym zaskoczeniem dla uczestników wycieczki była jazda na rowerze. Ten dzień dostarczył dzieciom wielu pozytywnych wrażeń i na długo pozostanie w ich pamięci.