Dzień Drzewa

Data: 21.10.2023 r., godz. 14.00    209
10 października br. klasa IIB obchodziła Dzień Drzewa. W tym dniu od samego rana uczniowie brali udział w ciekawych zajęciach przyrodniczych. Rozmawialiśmy o niezwykłej roli, jaką odgrywają drzewa w przyrodzie. Korzystając ze słonecznej pogody wybraliśmy się na spacer do pobliskiego lasu, gdzie podziwialiśmy różnokolorowe drzewa. Z zebranych darów jesieni uczniowie wykonali „Jesienne drzewa”. Tego dnia nie mogło zabraknąć aktywności ruchowej na świeżym powietrzu.