"Święty Andrzeju daj nam znać, co się będzie z nami dziać!"

Data: 30.11.2020 r., godz. 13.00    773
"Święty Andrzeju daj nam znać, co się będzie z nami dziać!" Tymi słowami dzieci z przedszkola rozpoczęły zabawę andrzejkową. Każda grupa w sposób wyjątkowy przygotowała się do tego magicznego dnia. Zajęcia sprawiły, że przedszkolaki przeniosły się w krainę czarów i wróżb. Poprzez zabawę miały również okazję przybliżyć się do tradycji świąt ludowych.
"Święty Andrzeju daj nam znać co się będzie z nami dziać!" Tymi słowami dzieci z przedszkola rozpoczęły zabawę andrzejkową. Każda grupa w sposób wyjątkowy przygotowała się do tego magicznego dnia. Zajęcia sprawiły, że przedszkolaki przeniosły się w krainę czarów i wróżb. Poprzez zabawę miały również okazję przybliżyć się do tradycji świąt ludowych. Przyszłość przepowiadana była na wiele sposobów: losowanie karteczek z zawodami, przekłuwanie serc z imionami przyszłych sympatii, "magiczne liczby", "wędrówka butów", rzuty kostkami itp. Podczas zabaw panowała radosna atmosfera.