Dzień zwierząt

Data: 09.10.2023 r., godz. 09.00    179
Dnia 04.10.2023 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt. Z tej okazji naszych przedszkolaków odwiedzili wyjątkowi goście. W spotkaniu wzięli udział: pies Znajda, świnka morska Chrumcia oraz papużki faliste. Dzieci miały okazję zobaczyć akcesoria potrzebne dla danego zwierzątka i poznały ich zwyczaje żywieniowe. Taka żywa lekcja przyrody wzbudziła zachwyt u przedszkolaków. Nasze spotkanie zakończyło się wnioskiem, że posiadanie pupila to nie tylko przyjemność, ale także duża odpowiedzialność. Dziękujemy właścicielom zwierząt za udział w zajęciach.