Bezpieczny przedszkolak

Data: 12.09.2023 r., godz. 09.00    164
BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK NA DRODZE Blok tematyczny uświadomił dzieciom konieczność przestrzegania podstawowych zasad bezpieczeństwa w drodze do przedszkola.
BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK NA DRODZE Blok tematyczny uświadomił dzieciom konieczność przestrzegania podstawowych zasad bezpieczeństwa w drodze do przedszkola.
Przedszkolaki zapoznały się z zasadami bezpiecznego poruszania się po chodniku, bezpiecznego przejścia przez jezdnię po pasach. Utrwaliły znajomość sygnalizacji świetlnej, niektórych znaków drogowych w pobliżu przedszkola a także numerów alarmowych. Podczas rozmów, zabaw ruchowych i innych sytuacji edukacyjnych dzieci mogły wykazać się wiedzą, umiejętnościami oraz poszerzyć swoje zainteresowania zasadami ruchu drogowego.