Obchody uroczystości Święta Wojska Polskiego

Data: 01.09.2023 r., godz. 09.00    323
W dniu 12 sierpnia 2023 r. nasza placówka włączyła się w gminne obchody uroczystości Święta Wojska Polskiego oraz 103. Rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920. Uroczystości patriotyczne odbyły się na Skwerze 11 Listopada w Olszewnicy Starej. Naszą szkołę dzielnie reprezentował poczet sztandarowy. Podczas uroczystości odbyła się polowa Msza Św., podniesienie flagi państwowej, złożenie wiązanek pod Pomnikiem Odzyskania Niepodległości oraz okolicznościowe przemówienia.